НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щодня підрозділи Національної гвардії України в районі проведення ООС перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

Протягом тижня під час патрулювання населених пунктів у районі ООС було зафіксовано 26 адміністративних правопорушень і 1 кримінальний злочин.

Особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил здійснив перевірку понад 36 773 тисяч транспортних засобів та 56 148 осіб, під час чого зафіксував 88 адміністративних правопорушення, а також затримав за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів 3 особи.

Зокрема, гвардійці зі складу операції Об’єднаних сил затримали 1 особу, підозрювану у причетності до незаконних збройних формувань.

Під час несення служби гвардійцями зі складу ООС було виявлено 4 тонни металобрухту без дозвільних документів. Порушення було виявлене під час перевірки вантажних автомобілів на одному з блокпостів поблизу Маріуполя. 

15 липня військовослужбовці Національної гвардії в ОТУ «Схід» під час огляду вантажного автомобіля у кузові виявили 1500 кг чорного металобрухту, якого водій перевозив без дозвільних документів. Походження  вантажу він пояснити не зміг. Подібні випадки не рідкість – за кілька днів до цього, 12 липня, військовий наряд під час перевірки кузова вантажівки виявив брухт чорного металу вагою 2,5 тонни без відповідних супроводжувальних документів. 

Обидва факти слідчо-оперативна група Маріупольського відділу поліції зареєструвала за статтею 213 Кримінального кодексу України (здійснення прийому брухту кольорових і чорних металів фізичними особами, організація незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту).

Ми працюємо, аби ви були у безпеці!

 

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил