НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Виявлено громадян причетних до НЗФ, викрито факт крадіжки, та виявлено чоловіка який знаходився у розшуку.
Щодня підрозділи Національної гвардії України в районі проведення ООС перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

Протягом тижня особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил здійснив перевірку понад 32 000 тисяч транспортних засобів та близько 57 000 осіб, під час чого:

виявив 114 адміністративних правопорушень;

затримав за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів 7 осіб.

Зокрема, гвардійці зі складу Об’єднаних сил виявили чоловіка, та двох жінок  які обґрунтовано підозрюються у причетності до діяльності незаконних збройних формувань (НЗФ).

11 серпня гвардійці зі складу об’єднаних сил в районі Донецької області зупинили транспортний засіб “CHEVROLET ЛАЧЕТТІ” під керуванням громадянина 1976 р.н. Під час перевірки встановлено, що водій керував транспортним засобом з явними ознаками наркотичного сп’яніння. По даному факту співробітниками поліції Маріїнського ВП ГУНП в Донецькій області складено протокол про адміністративні  стягнення за ч 2. ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».

12 серпня гвардійці зі складу об’єднаних сил в районі Вугледару зупинили автомобіль. Під час перевірки пасажирів виявили чоловіка, який знаходився у розшуку. По данному факту занесено до єдиного обліку чергової частини від 12.08.2021, за порушення ч. 5 ст. 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Також 12 серпня на блокпосту в районі Донецької області в ході перевірки громадянина, який рухався на велосипеді, було виявлено у кишені куртки мобільний телефон марки «ОPPO». Після перевірки було встановлено, що даний телефон значиться у розшуку. По даному занесено до єдиного обліку чергової частини  від 26.05.2021 за ч.1 ст. 185 ККУ «Крадіжка».

Ми працюємо, аби ви були у безпеці!

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил