НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щодня підрозділи Національної гвардії України в районі проведення ООС перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

 

Протягом тижня особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил здійснив перевірку понад 33 тисяч транспортних засобів та 50 288 осіб, під час чого:

  • виявив 94 адміністративних правопорушення;
  • затримав за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів 6 осіб.

Зокрема, гвардійці зі складу операції Об’єднаних сил затримали 1 особу, підозрювану у причетності до незаконних збройних формувань.

25 червня під час несення служби у складі мобільного блокпосту в селищі Благодатному Волноваського району Донецької області військовослужбовці угруповання Національної гвардії України в ОТУ “СХІД” зі складу Об’єднаних сил зупинили для перевірки мікроавтобус “ГАЗель”. Під час огляду транспортного засобу гвардійці виявили вантаж тютюнових виробів з ознаками фальсифікації акцизних марок.

На місце події було викликано співробітників Національної поліції та оперативно-слідчої групи ГУ Державної фіскальної служби в Донецькій області. За результатами роботи групи було вилучено понад 27 000 пачок цигарок різних торгових марок на суму понад 1 650 000 грн та до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.204 КК України.

Ми працюємо, аби ви були у безпеці!

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил