НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нагадаємо, робота підрозділів Національної гвардії України в районі проведення ООС націлена на перевірку транспортних засобів, документів та перевірку осіб за базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

Упродовж тижня з 1 по 5 листопада особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил перевірив 33 тисячі транспортних засобів та понад 46 тисяч осіб, під час чого військовослужбовці виявили 78 правопорушників. Серед них 72 особи, які скоїли адміністративні правопорушення, а шість осіб затримано та передано працівникам поліції за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень.

Крім того, під час несення служби кінологом мобільного блокпосту за допомогою службової собаки під час огляду місцевості, що прилягає до місця несення служби знайдено гранату Ф-1- 1, гранату РГД-5- 1, запал УЗРГМ – 1, запал УЗРГМ-2, набої 7,62 мм ЛПС- 40, набої 5,45 мм 7Н6ПС – 100.

Під час перевірки нацгвардійці виявили у затриманих громадян: посвідчення водія, що містить ознаки підробки, 3 одиниці холодної зброї, 500 пачок цигарок без акцизних марок, телефон, який знаходився у розшуку та речовини трав’янистого походження зеленого кольору схожі на канабіс.

Також протягом тижня військовослужбовці НГУ в районі проведення ООС провели оперативно-профілактичні, пошукові та фільтраційні заходи в населених пунктах Донецької та Луганської областей.

Національна гвардія працює, аби ви були у безпеці!

Пресслужба Національної гвардії України в ООС