НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Робота підрозділів Національної гвардії України, в районі проведення ООС, націлена на перевірку транспортних засобів, документів та перевірку осіб за базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин й для виявлення осіб, які порушили закони України.

Упродовж тижня з 8 по 12 листопада особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блокпостах в районі проведення операції Об’єднаних сил перевірив понад 30 тисяч транспортних засобів та понад 44 тисяч осіб, під час чого військовослужбовці виявили 73 правопорушника. Серед них 65 осіб скоїли адміністративні правопорушення, а вісім осіб затримано та передано працівникам поліції за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень.

Так, один із затриманих перевозив металобрухт вагою 2000 кг без документів. По даному факту співробітником  Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області  складено кримінальне правопорушення  за статтею 213 ККУ «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом». Інший водій, якого перевірив наряд НГУ на блокпості, ­- перевозив вугілля без документів приблизно 2000 кг. По даному факту співробітником  Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області  складено кримінальне правопорушення за статтею 185 ККУ «Крадіжка чужого майна».

Також протягом тижня військовослужбовці НГУ в районі проведення ООС провели оперативно-профілактичні, пошукові та фільтраційні заходи в населених пунктах Донецької та Луганської областей.

 

Національна гвардія працює, аби ви були у безпеці!

Пресслужба Національної гвардії України в ООС