НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 1 червня до 31 серпня 2021 року, нацгвардійці разом із поліціянтами працювали у посиленому режимі та забезпечували громадський порядок і публічну безпеку на території міста Бердянську та смт Кирилівки. Щоденно до виконання службових завдань було залучено понад 160 гвардійців, 3 патрульні автомобілі та 2 службові собаки.

За період літнього сезону військовими нарядами виявлено та передано співробітникам Національної поліції 26 осіб за підозрою у вчиненні злочинів та 834 особи за адміністративні правопорушення. Вилучено наркотичних речовин 185 грамів та 1 одиницю вогнепальної зброї. Виявлено 1 особу у розшуку.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник Павло Карабута та заступник голови Кирилівської селищної ради Ігор Коробка подякували гвардійцям військової частини 3033 за якісне виконання службових завдань та побажали успіхів у подальшій службі.

«Ще два роки тому на території смт. Кирилівка була досить нестабільна криміногенна обстановка. Враховуючи попередні недоліки, керівництвом ГУНП в Запорізькій області спільно з керівництвом Національної гвардії України були проаналізовані допущені недоліки та в цьому сезоні увагу акцентували на превентивній роботі. Завдяки нашій спільній роботі вдалося стабілізувати ситуацію. Про це свідчать статистичні дані, згідно з якими ріст кримінальних правопорушень зменшився в рази», – зазначив Павло Карабута.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення публічної безпеки та порядку, досягнуті результати в оперативно-службовій діяльності під час проведення літнього туристичного сезону в місті Бердянську та смт. Кирилівці заохочено близько двох десятків бійців військової частини 3033 Національної гвардії України. Полковник Карабута вручив військовослужбовцям грамоти, листи-подяки та цінні подарунки. Місцева влада курортного селища також відзначила кращих гвардійців.

Ліна Московка