НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цими вихідними військовослужбовці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку затримали трьох правопорушників:

17 квітня у місті Житомирі, по вулиці Вільський Шлях, військовим патрулем було затримано двох місцевих жителів, які під час спілкування з військовослужбовцями помітно нервували та намагалися якнайшвидше закінчити розмову. При поверхневому огляді, у присутності свідків, у затриманих було виявлено згорток з рослинною речовиною зеленого кольору схожою на наркотичну. Нацгвардійці викликали слідчо-оперативну групу, якій передали затриманих для з’ясування обставин події, а вилучену речовину було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

18 квітня військовий наряд звернув увагу на чоловіка, який побачивши наближення правоохоронців різко змінив напрямок руху, намагаючись уникнути зустрічі з правоохоронцями. При перевірці документів та проведенні поверхневого огляду у 35-річного громадянина, у присутності свідків, було виявлено шприц місткістю 2 мг, наповнений прозорою речовиною. Нарядом було викликано слідчо-оперативну групу та передано затриманого для подальшого з’ясування обставин.

Довідково: Попередня кваліфікація подій – ч. 1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Група інформації та комунікації військової частини 3047