НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 1 вересня військовослужбовці Північного об’єднання Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції України забезпечують охорону громадського порядку у місті Умань під час святкування юдейського Нового Року (Рош га-Шана). На територію Умані прибуло понад 22 000 тисячі паломників-хасидів. Загалом цього року, за попередніми підрахунками, очікується прибуття близько 50 тисяч паломників з різних країн світу.

Panoramic view on famous Sophia Park in Uman, Ukraine

Так, завдяки злагодженим діям спільного наряду нацгвардійців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка та працівників Національної поліції, другого вересня було зупинено автомобіль марки BMW X5, під керуванням громадянина Ізраїлю. Під час перевірки документів та поверхневого огляду багажнику вище зазначеного автомобіля правоохоронцями було виявлено: биту, газовий балончик та ніж, ззовні схожий на мисливський.

 

Третього вересня спільним нарядом нацгвардійців також Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка та працівників Національної поліції було зупинено автомобіль марки Audi A8 для перевірки. Під час огляду документів правоохоронці звернули увагу на посвідчення водія з явними ознаками підробки (відсутні голографічні знаки). Водія було затримано, а посвідчення вилучено.

 

На місця подій було викликано слідчо-оперативні групи Національної поліції для передачі затриманих та подальшого з’ясування обставин.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ