НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 9 по 15 грудня 2021 року відділом комплектування та регіональними відділеннями Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України було проведено 11 інформаційно-роз’яснювальних презентацій серед випускників та громадян України, які шукають роботу, на яких було присутні близько 340 учасників.

«Перед нами, як рекрутингової організації, стоїть завдання об’єктивно надати інформацію людям, які бажають поповнити ряди Національної гвардії України. На зустрічах з кандидатами, ми доводимо їм вимоги, які висуваються для курсантів та контрактників, щоб у майбутньому людина могла якісно виконувати завдання за призначенням», – зазначив заступник начальника ІВЦ – начальник відділу комплектування підполковник Максим Нурієв підсумовуючи роботу відділу.

Відділом комплектування та регіональними відділеннями Нацгвардії (Південне відділення (м. Одеса), Східне відділення (м. Харків), Західне відділення (м. Львів) та Центральне відділення (м. Дніпро)) за 2021 рік проведено:

322 інформаційно-роз’яснювальних заходи;

2181 людина звернулася щодо проходження військової служби за контрактом, з яких: 1232 направлено до військових частин, працевлаштовано – 1201, а також оформлено та направлено до Національної академії Національної гвардії України – 111 навчальних справ на кандидатів, які виявили бажання вступити до вищого навчального закладу, з них поступили за державним замовленням – 63.

На 2022 рік перед відділом комплектування відповідно до Візії Національної гвардії України 2035 стоїть завдання створення ефективної системи комплектування  вмотивованим особовим складом на засадах гендерної рівності та трансформації професійної культури на основі євроатлантичних принципів.

Відділ комплектування ІВЦ НГУ