НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом тижня офіцери відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України інформували випускників навчальних закладів та непрацевлаштоване населення у центрах зайнятості у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові про умови вступу до вищих відомчих військових навчальних  закладів та проходження військової служби у Національній гвардії України.

«Робота з населення, щодо вступу на військову службу в Національній гвардії України проводиться постійно. Ми зустрічаємось з кандидатами на різних площадках і доводимо їм про вимоги, які висуваються для курсантів та контрактників Національної гвардії України. Оскільки Нацгвардія військове формування, що поступово переходить на стандарти аналогічних структур країн Європи та світу, ми ретельного підходимо до вивчення наших кандидатів», – розповів старший офіцер Південного відділу комплектування майор Сергій Ящишин під час зустрічі з випускниками одеського ліцею № 19.

Загалом, рекрути Нацгвардії протягом тижня ознайомили понад 350 учасників зустрічей у 6 навчальних закладах та центрах зайнятості про проходженням військової служби, умови вступу та навчання у відомчих вишах.

Відділ комплектування ІВЦ НГУ