НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України розпочалися підготовчі курси для 74 військовослужбовців військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об’єднання щодо знищення різноманітних цілей на тренажерах ПЗРК «ІГЛА», ПТУР «Фагот» та  ПТРК «Корсар».

Керівником зборів є старший викладач кафедри вогневої підготовки Академії підполковник Сергій Бородін.

Підготовка розпочалася з тренажеру стрільця-зенітника ПЗРК «ІГЛА», де гвардійці відпрацювали підготовку до бою, пошук цілей та всі елементи пуску ракети.

Зазначимо, що тренажер повністю імітує виконання стрільби з бойового ПЗРК «ІГЛА». У спеціальних окулярах, що вмонтовані в шолом, гвардійці бачать повітряну ціль, на моніторі – обстановку навколо. Програмне забезпечення імітує різні погодні умови, характерні для сучасних видів бою.

«Наразі в Академії бойові розрахунки ПЗРК «ІГЛА», ПТУР «Фагот» та  ПТРК «Корсар» опановують свій фах на підготовчих курсах. Головне завдання – навчати бойові розрахунки діяти у різній обстановці, взаємодіяти з іншими підрозділами на полі бою», – зазначив старший викладач кафедри вогневої підготовки підполковник Сергій Бородін. 

На протитанкових комплексах «ФАГОТ» та «Корсар» гвардійці вдосконалювали практичні навички ведення вогню по різноманітним броньованим цілям в різних умовах обстановки.

«Тренажери дають змогу не тільки виконувати різноманітні вогневі завдання, а й повністю відчути себе на полі бою. Обстановка була максимально наближеною до бойової», – розповідає стрілець-зенітник військової частини 3017 солдат Микола Скрипник.

Крім того, військові тренувалися виявляти цілі на полі бою, проводили пуски ракет та супроводжували їх до враження цілі.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ