НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Полтаві психологи правоохоронних органів та державних структур обговорили найбільш поширені проблеми сьогодення, опрацювали ефективні практики та поділилися власним досвідом. Серед актуальних тем психології, про які йшла мова на заході, організованому відділом психологічного забезпечення обласної поліції: емоційне вигорання, стресостійкість у кризових ситуаціях, механізми соціальної та професійної адаптації, а також психологічна гігієна.

В обговоренні важливих та актуальних питань взяли і військовослужбовці військової частини 3052 Національної гвардії України Центрального оперативно-територіального об’єднання. 

Практичну цінність саме такого формату співпраці Артем Бархан, офіцер групи інформації та комунікації, пояснює загальною метою – обмін корисним досвідом та думками. «Усі психологи, зібрані на заході, входять до складу сектору безпеки України. У нашій практиці нерідко виникають кризові ситуації, пов’язані зі специфікою нашої діяльності. Звісно є багато напрацювань, якими ми постійно ділимося», – уточнив військовослужбовець.

В такому форматі фахівці психологічної галузі зустрічаються вже третій рік поспіль.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ