НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3008 Нацгвардії України успішно пройшли реабілітацію у санаторії «Авангард» в курортному містечку Немирів.

Вони вже з відновленими силами повернулися додому. Реабілітація тривала 18 днів. Кожен військовий оздоровлювався за індивідуальним планом. Щодня з ними працювали лікарі, реабілітологи та психологи.

«Що три місяці гвардійці військової частини 3008 відправляються на ротацію в зону ООС. Стресові ситуації, в які потрапляють нацгвардійці, під час виконання службово – бойових завдань, сильно впливають на їх психічне здоров’я. Відтак, реабілітація їм вкрай необхідна», – розповідає начальник служби психологічного забезпечення капітан Тетяна Путкарадзе. – Метою психологічної реабілітації військовослужбовців є збереження та відновлення фізичного та психічного здоров’я, а також відновлення рівня психологічної безпеки особистості, фізичної та психологічної готовності до виконання обов’язків військової служби».

Відновити психічне здоров’я гвардійці можуть у санаторії «Авангард» в курортному містечку Немирів. Для кожного військового індивідуальний план лікування. Тут і масажі, електрофорез, процедури електросну, гімнастика під водою, соляна кімната, психотерапія.

У медичній практиці фахівці закладу застосовують найкращий вітчизняний та іноземний досвід, методики, за допомогою яких військові, що пройшли пекло війни, повертаються до повноцінного життя. Курс реабілітації у санаторії «Авангард» триває 18 діб.

Пройти оздоровлення може кожен захисник, який брав участь в операції АТО/ООС.

Далі у сюжеті:

Текст та фото Анни  Лазуренко