НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

 

Шановні офіцери та генерали, солдати та сержанти, службовці та ветерани Національної гвардії України! Дорога гвардійська родино! Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Національної гвардії України!

 

 

Від самого початку свого існування Національна гвардія України стала потужним інструментом захисту держави, правопорядку та протидії гібридним загрозам. У 2014 році гвардійці одними із перших вирушили на схід України, щоб дати відсіч російській збройній агресії. Спільно із побратимами зі Збройних Сил України вони звільнили низку населених пунктів та продовжують виконувати важливі завдання в районі проведення ООС.

 

Разом з тим, військовослужбовці Нацгвардії  щоденно роблять внесок у боротьбу зі злочинністю, здійснюють охорону важливих державних об’єктів, дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, конвоювання, екстрадицію та охорону підсудних, забезпечують мир, спокій та безпеку по всій території нашої держави.

 

У 2020-му році гвардійці активно брали участь у подоланні наслідків пожеж та повеней, забезпечували дотримання карантинних заходів, щоб стримати поширення COVID-19, і як невід’ємна складова сектору безпеки й оборони держави, впевнено і своєчасно реагували на інші загрози і виклики.

 

Національна гвардія розвиває міжнародне співробітництво. Нарощена співпраця з іноземними партнерами дає змогу впроваджувати реформи, вивчати й ділитися досвідом, брати участь у міжнародних навчаннях, які підвищують рівень взаємосумісності з аналогічними структурами країн НАТО та ЄС.

 

Ми продовжуємо оснащення наших підрозділів сучасними зразками озброєння і військової техніки, вдосконалюємо логістичне забезпечення. Багато уваги приділяється соціальному захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

 

Ми пам’ятаємо своїх героїв. Їхні імена навічно занесені до списків особового складу військових частин, де вони проходили службу, в їхню честь названі вулиці, відкриті пам’ятні дошки та меморіали.

 

Професіоналізм і сумлінне виконання своїх обов’язків гвардійцями визначає ще один із важливих орієнтирів нашої діяльності – це стабільно високий рівень довіри українського суспільства. Своєю щоденною службою ми доводимо, що здатні захистити державу і прийти на допомогу нашим громадянам.

 

Пишаюся кожним гвардійцем. Дякую за службу, за якісне виконання службових обов’язків. Вітаю весь особовий склад, ветеранів і волонтерів із цим святом! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, сил та енергії для нових здобутків!

 

Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

 

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН