НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні гвардійці, дорогі наші ветерани! Шановна гвардійська родино!

Підходить до завершення 2021-й рік. Ми разом робили усе можливе, аби наша країна та наші громадяни мали змогу зустріти Новий рік у незалежній країні, у своїх домівках та зі своїми рідними.

Для цього гвардійці щодня виконували свої обов’язки, захищаючи територіальну цілісність держави в районі проведення ООС, охороняли мир та спокій на вулицях міст, допомагали у пошуках громадян, які зникли та знаходили й повертали батькам дітей, що загубилися. Наші військовослужбовці завжди приходили на допомогу людям, що опинилися в біді.

Спільно з іншими відомствами військовослужбовці Національної гвардії забезпечили посилення державного кордону та проведення карантинних заходів, аби запобігти поширенню пандемії COVID-19.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав життя, виконуючи службово-бойові завдання. І будемо робити усе необхідне, щоб забезпечити належний соціальний захист, реабілітацію й підтримку гвардійців, які отримали поранення під час бойових дій, а також родин тих, хто віддав життя за Україну, мир та спокій громадян.

Свято Різдва Христового – особливе для кожного з нас. А сказані у цей час один одному побажання за святковим столом, за дружньою розмовою чи зустріччю – неодмінно збуваються.

Бажаю успіхів, удачі та миру у Новому році! Здоров’я вам та вашим рідним.

Дякую кожному, хто зустрічає ці свята на передовій чи на службі! Завдяки вам – наші громадяни мають змогу зустріти ці свята в безпеці!

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Командувач

Національної гвардії України

генерал-полковник

Микола БАЛАН