НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні офіцери та генерали, солдати та сержанти, службовці та ветерани Національної гвардії України! Шановні члени родин військовослужбовців НГУ та майбутні гвардійці! Від щирого серця вітаю всіх Вас з нагоди Світлого свята Великодня!

Для християн України – це свято символізує перемогу Сина Божого над злом і темрявою, відродження та оновлення світу, перехід від смерті до життя, звільнення від тягарів гріхів, надії на вічне життя і єднання в Христовій любові.

 

Військовослужбовці разом з усіма громадянами України у свято Великодня вірять в єднання нашого народу, перемогу, встановлення миру і злагоди в державі.

 

В умовах всесвітнього лиха, що спіткало нас, упевнений, що віра в Господа допоможе нам зміцнити душу та тіло, дасть наснагу для добрих справ та рішучих кроків, що стануть запорукою перемоги над пандемією COVID-19.

 

Зичу всім, щоб Свято Воскресіння Христового подарувало радість і надію, упевненість у завтрашньому дні кожному українцю, принесло мир, злагоду і процвітання на українську землю. Божого благословення воїнам-гвардійцям, які виконують святий обов’язок – захищають українську державу.

 

Нехай Господня милість наповнює спокоєм душі побратимів, які поклали свої життя за нашу Батьківщину, а його благодать – надає сил і віри родинам загиблих, загартовує дух воїнів, які отримали поранення.

 

Бажаю вам, щоб Божа любов надихала на добрі справи, взаємна повага та порозуміння допомогли подолати всі перешкоди на тернистій дорозі до щастя, а злагода запанувала у кожному куточку багатонаціональної України.

 

Віри, здоров’я та процвітання вам і вашим родинам.

 

Христос воскрес!

 

Командувач Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН