НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Шановні українські миротворці!

Дорогі ветерани миротворчих операцій!

29 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. За роки незалежності українські «блакитні шоломи» брали участь у 27-ми миротворчих операціях у різних регіонах планети. Серед них понад 300 представників Національної гвардії України, які виконували завдання в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під егідою ООН у Косово, Ліберії, Південному Судані, Східному Тиморі, Демократичній Республіці Конго, Кот-д’Івуарі та на Кіпрі.

Сьогодні наші військовослужбовці  продовжують залучатися до операцій ООН з підтримання миру та безпеки. Так, 7 офіцерів Національної гвардії України проходять службу у складі національного персоналу Міністерства внутрішніх справ України як офіцери Цивільної поліції ООН.

Високий рівень професійної підготовки, особисті ділові та моральні якості, зразкова дисципліна представників Національної гвардії України постійно відзначаються керівництвом місій.

У цей день ми віддаємо шану самовідданості й самопожертві військовослужбовців і цивільного персоналу, які виконують благородну місію з підтримання миру та безпеки. Із болем у серці згадуємо наших побратимів, які загинули в ході участі в миротворчих операціях. 17 березня 2008 року під час виконання службових завдань у складі Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово загинув наш колега – старший лейтенант Ігор Киналь. Вічна пам’ять герою!

Участь українських військовослужбовців та правоохоронців у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки має важливе значення для нашої держави, адже таким чином ми робимо внесок у зміцнення системи глобальної безпеки.

Вітаю всіх учасників міжнародних миротворчих операцій – представників Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Національної гвардії України, які професійно виконували та виконують почесну місію, захищаючи мир та гарантуючи безпеку громадян не лише в Україні, а й у світі.

Висловлюю щиру вдячність усім миротворцям, які сумлінною службою зробили й невпинно продовжують робити вагомий внесок у зміцнення авторитету України та Національної гвардії України на міжнародному рівні. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі. А любов та підтримка рідних завжди будуть надійним оберегом.

Слава Україні!

 

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник

Микола БАЛАН