НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні медичні працівники!

У вас нелегка і почесна місія: щоденно ви дбаєте про найдорожче – життя та здоров’я військовослужбовців, членів їх сімей та ветеранів, демонструючи приклади витримки, самовідданості, уміння вселити віру та надію в наші серця.

Лікарі, фельдшери, медичні сестри Національної гвардії України самовіддано стали на захист незалежності, територіальної цілісності нашої держави у складі мобільних оперативних медичних бригад та врятували життя багатьом нашим воїнам. У закладах охорони здоров’я та реабілітаційних центрах ви допомагаєте військовослужбовцям, які пройшли через горнило війни, повернутися до нормального життя. У місцях постійної дислокації ви щоденно дбаєте про здоров’я кожного члена гвардійської родини.

З 2020 року Національна гвардія України, зокрема, медична служба, продовжує активно протидіяти розповсюдженню коронавірусної інфекції     COVID-19 серед особового складу, що дозволило уникнути масштабних спалахів хвороби у лавах гвардійців.

На сьогодні в лавах Національної гвардії проходять службу 745 військових та 169 цивільних медичних працівників.

З нагоди Дня медичного працівника висловлюю вам щиру подяку за професіоналізм та віддану службу. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, наснаги, добробуту та гарного настрою.

У ваших руках – здоров’я Нацгвардії, а відтак і безпека держави!

Дякую за службу!

 

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник

Микола БАЛАН