НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас із 25-ю річницею з дня ухвалення Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави. Ця подія стала своєрідною точкою відліку нової епохи в історії України, сприяла створенню могутньої основи для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови суспільства.

Основоположний документ підкреслює, що ключовими соціальними цінностями є людина, її життя і здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека. Повсякчас українські військовослужбовці та правоохоронці виконують свої завдання, аби забезпечити та оберігати ці демократичні засади у суспільстві.

Особовий склад Національної гвардії України щоденно виконує свої завдання, аби захищати конституційні права і свободи громадян. Ми пишаємося тим, що робимо свій внесок до ствердження верховенства Конституції, служимо закону і порядку, продовжуємо справу минулих поколінь, що у жорстокій боротьбі виборювали право на вільне життя у власній державі.

Поважати закон, права та свободи інших громадян, захищати свою державу, шанувати свої традиції – це риси, притаманні громадянам успішної європейської країни.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру та добробуту. Нехай це свято об’єднує нас, додає віри, сил і натхнення!

Слава Україні!

Командувач Національної гвардії України

генерал-полковник

Микола БАЛАН