НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

21 листопада Україна відзначає важливе свято для кожного громадянина – День Гідності та Свободи.

Часи випробувань згуртували нас. І нам має вистачити сил та мудрості, аби не втратити незламний дух вільного народу, захистити демократичні цінності, національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Ми не раз об’єднувалися проти несправедливості й підступності, проти зазіхання на нашу країну і наші права. І досі щоденно тисячі українців непорушно стоять на захисті цілісності та суверенітету України.

Виборюючи наше право на світле майбутнє, багато небайдужих громадян і патріотів загинули. Але пам’ять про них житиме вічно, а їхні подвиги знатиме не одне покоління у майбутньому.  

Мир та безпека громадян, так само як наша гідність та свобода – наші найбільші пріоритети. Національна гвардія України продовжуватиме захищати територіальну цілісність держави, боронитиме та захищатиме наш народ! Для цього гвардійці щоденно несуть службу в усіх регіонах держави, в районі проведення ООС, а сьогодні – також посилюючи державний кордон на заході країни.

Хочу побажати кожному, здоров’я, сміливості і непорушної віри у свої сили. Завзяття і успіхів нам у досягненні спільної мети та реалізаціях усіх цілей! Хай в кожній українській родині панує мир і затишок!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН