НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Дорогі бойові побратими!

Шановні офіцери та генерали, солдати та сержанти, службовці та ветерани Збройних Сил України!

Від імені особового складу Національної гвардії України та від себе особисто вітаю вас із професійним святом. Висловлюю вам вдячність за сумлінне виконання конституційного обов’язку, за вашу мужність, відвагу та героїзм.

Військовослужбовці Національної гвардії України та Збройних Сил України об’єднані Військовою присягою та спільною метою. За останні 7 років ми пізнали справжню ціну незалежності, підтримки та переконалися, що разом здатні дати відсіч будь-якому ворогу.

За цей час Збройні Сили України суттєво наростили свою міць, оснащення, отримали значний досвід ведення бойових дій. А українці побачили справжніх захисників – професійних військових, які дійсно готові боротися за перемогу, за майбутнє України. Вами пишається суспільство!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України! Бажаю вам завжди повертатися з бойових завдань живими та неушкодженими! Нехай любов до рідної країни та підтримка народу дає вам сил та наснаги у цій нелегкій та відповідальній справі.

Світла пам’ять усім загиблим захисникам і захисницям України. Вони віддали найдорожче задля нашої незалежності. Герої не вмирають. Всі вони назавжди залишаються в наших серцях.

Бажаю всім військовослужбовцям та ветеранам Збройних Сил України, вашим сім’ям міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, миру, успіхів та перемог на благо України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник

Микола БАЛАН