НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

22 жовтня проведено спільну нараду за участі представників та керівництва Офісу Генерального прокурора, спеціалізованих прокуратур у військовій та оборонній сфері, органів військового управління, правоохоронних органів спеціального призначення, Національної гвардії України, Державної служби спеціального  зв’язку та захисту інформації, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Участь у заході взяв командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан, від Міноборони – заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, Заступник Головнокомандувача ЗС України Євген Мойсюк, Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Сергій Шаптала, командувачі видів і родів, оперативних і повітряних командувань Збройних Сил.

Учасники заходу обговорили низку питань, що стосуються підтримання належного рівня боєздатності, зміцнення законності, забезпечення соціального захисту військовослужбовців у військових формуваннях держави.

Було відзначено, що важливу роль у забезпеченні та зміцненні кадрового потенціалу військових формувань слід надати забезпеченню соціальних та правових гарантій військовослужбовців. Одним із важливіших мотиваційних чинників для військової служби є розв’язання соціально-побутових питань та забезпечення військовослужбовців житлом.  

Окрема увага приділялася напрямкам підвищення престижу військової служби, формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у військових формуваннях, військово-патріотичному вихованню громадян, як частини національно-патріотичного виховання.

За результатами наради визначено завдання та заходи, виконання яких сприятиме розв’язанню проблемних питань та вдосконаленню нормативно-правової бази.

Пресслужба НГУ