НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В період з 21 по 23 вересня 2021 року у військовій частині 3045 проводились навчально-методичні збори кінологів та службових собак.

Метою даних зборів є підвищення та вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок гвардійців, які щоденно виконують службово-бойові завдання з охорони та оборони ВП РАЕС, діяти при надзвичайних та кризових ситуацій.

У ході зборів було відпрацьовано: організація та порядок використання службових собак при виконанні завдань служби, основи слідопицтва та ветеринарної медицини, прийоми спеціального дресирування.  

За підсумками зборів військовослужбовці показали високі теоретичні знання та практичні навички, при цьому продемонстрували професійну майстерність, організованість та військову дисципліну.

Навчально-методичні збори дозволили визначити рівень знань військовослужбовців, які вони здобули протягом року, їхню підготовку до виконання службово-бойових завдань. 

По завершенню навчального курсу військовослужбовці успішно здали заліки. Всі учасники зборів залишилися дуже задоволеними та отримали багато позитивних емоцій.

Майор Ілля Долгіх Фото штаб-сержанта Анатолія Ціпкайла