НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кожна професія висуває певні вимоги до людини, але тільки робота медика накладає високу відповідальність за надану ним допомогу пацієнтам. Медичним працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя, тому очікують від них повної самовіддачі.

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Це професійне свято тих, хто є провідником між лікарем та пацієнтом, і тих, хто щоденно доводить, що милосердя та гуманізм – основні засади медиків.

Ольга Строганова 22 роки працювала санітарним інструктором у одному з підрозділів 5 Слобожанської бригади. Зараз пані Ольга працює на цивільній посаді у медичному пункті бригади. Її загальний стаж роботи як середнього медичного персоналу – 35 років.

«Мені подобається моя професія через те, що я допомагаю людям. Серед людей, які потребують лікування не можна виділяти певні категорії. Допомога потрібна усім, хто цього потребує, тому підхід медична сестра повинна знаходити до кожного», – розповідає пані Ольга.

Кваліфіковані медичні працівники цілодобово та щоденно знаходяться поряд з військовослужбовцями. Вони не лише займаються лікуванням гвардійців, а й здійснюють заходи, щодо запобігання захворюваності.

«Я повинна правильно та якісно надати першу допомогу та не маю права на помилки. Деяким хворим  просто потрібна підтримка. Тому, лікування – це не про ліки, це також про чуйність, доброзичливість, милосердя та співчуття. Це засади, якими я користуюся у роботі», – зазначає Ольга.

 

Діана Краснікова