НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Заняття з психологічної підготовки у 2 Галицькій бригаді Нацгвардії України пройшли за допомогою мобільного центр психологічної підтримки, який приїхав до Львова з Івано-Франківщини. Цей центр з’явився у нацгвардійців завдяки плідній співпраці з таким важливим партнером як Румунія.

Заняття проходили зі строковиками та військовослужбовцями за контрактом, які наразі проходять підготовку поповнення. Психологи, які проводили заняття, застосовували різні методики. Зокрема, релаксація сну, ігрова терапія та арттерапія.

«Усі ці новітні методи направлені на покращення психічного стану військовослужбовця, – говорить офіцер-психолог бригади лейтенант Василь Куценко. – Вони не просто покращують стан, вони допомагають справитись зі своїми тривожними думками, які можуть виникати. Формат таких занять дійсно дуже цікавий і можливості цього мобільного центру дуже великі».

Вже не вперше у поточному році у бригаді використовують цей мобільний центр. Його залучали не лише для проведення занять, а й для професійно-психологічного вивчення військовослужбовців, які лише прибули у бригаду.

Аліна Новікова