НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Офіцери 5 Слобожанської бригади та курсанти Академії НГУ зустрілися зі студентами Харківського радіотехнічного коледжу. Традиційно, військовослужбовці розповідали молоді про військове формування, переваги служби за контрактом та навчанні у військовому виші.

 

«Студенти коледжу – це молодь, що підходить до призовного віку. Ми відчуваємо відповідальність за освіченість підлітків стосовно умов проходження служби у сучасному військовому формуванні і зацікавленості у вмотивованих майбутніх солдатах, що розуміють для чого країні підготовлене військо. Вважаємо, що до активізації молоді потрібно підходити системно», – зазначає підполковник Юрій Герман.

 

Але головною ідеєю подібних заходів є руйнація негативних стереотипів, що створюються штучно.

 

«Це, в першу чергу, патріотичні заходи, що закликають змінити мислення та сприйняття власної значущості у суспільстві. Майбутнє за представниками молодого покоління, серед яких учні, студенти та молоді сім’ї, які дбають про свою країну та розуміють, що добробут, розвиток, цілісність території залежить насамперед від них», – розповідає лейтенант Анна Губерніцька.

  

«Воїни-гвардійці відкриті та доброзичливі. Мої знайомі кажуть, що ніколи не підуть служити в армію. Я особисто нічого поганого у цьому не бачу, тому що вірю власному досвіду спілкування з військовими», – розповідає студент 2 курсу Владислав.

 

Гвардійці зазначають, що робота зі школярами та молоддю є однією з їх соціально відповідальних місій тому продовжуватимуть співпрацювати з закладами освіти у напрямку військово-патріотичного виховання.

 

Діана Краснікова