НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Про те, які вони, герої нашого часу, дізнавались учні ліцею «Сихівський» у місті Львові від військовослужбовців 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Гвардійців учні в гості запросили самі, аби з перших вуст дізнатись не лише про військову службу, а й події на сході країни.

«На диво, діти дуже багато питань ставили про перебування військових на сході, – розповідає майор Олександр Даниленко. – Їх цікавило, як сплять там військовослужбовці, що їдять, чи є у них вільний час. Діти дуже переживають за українських військових, ми це помітили, і це дуже приємно».

Майор Олександр Даниленко та капітан Ярослав Дидишин розповіли учням 7-го класу про військову службу в лавах Національної гвардії України, а також поділилися особистим досвідом. Обидва військовослужбовці брали участь в миротворчих місіях Організації Об’єднаних Націй. Зокрема, в операціях у Косово та у Республіці Південний Судан. Тут вони захищали цивільне населення країн в часи військових конфліктів. Військовослужбовці також брали участь в Операції Об’єднаних Сил на сході України.

Аліна Новікова

фото Олег Лозинський