НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Представники Національної гвардії України взяли участь у робочій нараді МВС щодо презентації дослідження результатів анкетування особового складу Національної гвардії України та Національної поліції України з питань участі в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки під егідою Організації Об’єднаних Націй (далі – МОПМБ).

Результати дослідження показали, що 51% респондентів НГУ обох статей розглядають можливість власної участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.

З метою покращення поінформованості та обізнаності особового складу Національної гвардії України з питань миротворчої діяльності, можливості участі в МОПМБ як чоловіків, так і жінок, порядку відбору кандидатів та створення сприятливих умов для участі під час проведення конкурсного відбору до МОПМБ прийняті відповідні рішення.

«Інформування особового складу щодо прав та можливостей участі як жінок, так і чоловіків в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки – є першочерговими завданням, а подальше вивчення та оцінка бар’єрів, з якими зустрічаються учасники/учасниці на етапі відбору для участі в міжнародних операціях, – дозволить глибше проаналізувати отримані результати дослідження», – зазначила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

НГУ й надалі у своїй діяльності продовжує політику дотримання принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків і розуміє значущість участі жінок у процесах щодо досягнення та збереження миру.

Довідково: у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки забезпечено проходження служби 7 військовослужбовців НГУ. Всі вони – чоловіки

Служба гендерної інтеграції УРОС

департаменту персоналу ГУ НГУ