НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох тижнів пресофіцери Північного ОТО удосконалювали свої навички з відеомонтажу в Українському інституті підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси держкомтелерадіо України.

Учасники курсу прослухали лекції Миколи Моженка – досвідченого спеціаліста та сертифікованого розробниками програмного забезпечення з відеомонтажу: «Apple», «Adobe» та «Blackmagic Design». Зокрема, гвардійці закріпили свої знання з основ відеомонтажу, кольорокорекції та звукорежисури у програмі для професійного нелінійного монтажу – Adobe Premiere Pro. Результатом двотижневого навчання стали відзняті та змонтовані відеороботи.

«Дані заняття були дуже корисними. В першу чергу мене цікавили особливості налаштування звукових ефектів та кольорокорекції під час роботи у відеоредакторі. Тепер я знаю як зробити відео більш динамічним та цікавим для аудиторії. Офіцери комунікації майже щоденно готують інформаційні матеріали про діяльність НГУ і ми хочемо їх робити оперативно та якісно», – поділився враженнями офіцер групи інформації та комунікації лейтенант Володимир Черняк.

Після успішного завершення курсів директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський привітав нацгвардійців з успішною здачею заліків та особисто вручив сертифікати державного зразка й звернувся до присутніх:

«Ми раді розпочати співпрацю з пресслужбою Національної гвардії України. Сподіваюсь, що проведений курс стане вам у пригоді, а отримані знання допоможуть вам ще якісніше виконувати свої обов’язки. Зазначу також, що нашим інститутом налагоджена співпраця з усіма регіонами України, що надасть можливість пресофіцерам Нацгвардії з різних куточків країни проходити курси з відеомонтажу, операторського, звукорежисерського мистецтва, SMM, SEO та медіаграмотності».

«Офіцери комунікації в усіх військових та правоохоронних структурах виконують достатньо важливу роботу, починаючи від інформування суспільства про діяльність своїх підрозділів і структур, так і щодо протидії дезінформації. Тому ми намагаємось створювати умови та можливості для їхнього професійного росту, зокрема завдяки співпраці та допомозі навчальних закладів. Від себе особисто та від командування Національної гвардії України хочу подякувати за проведені заняття та проявлену ініціативу з вашого боку щодо проведення подібних курсів в інших регіонах України. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», – зазначив прес-секретар командувача Національної гвардії України підполковник Руслан Музичук.

Своєю чергою начальник секції персонального штабу об’єднання полковник Олександр Цовма від імені начальника Північного Київського територіального управління НГУ генерал-майора Олега Гарчу вручив директору та викладачу Укртелерадіопресінституту подяки за вагомий внесок у професійну підготовку пресофіцерів.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ