НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Вишгороді, на базі військової частини 3027, відбудуться кваліфікаційні іспити військовослужбовців НГУ на право носити берет з відзнакою.

Урочисте відкриття та початок іспитів відбудеться 15 вересня о 08.30 за адресою: м. Вишгород, вулиця генерала Кульчицького 1.

У іспитах візьмуть участь близько 80 нацгвардійців зі всієї України, які довго та наполегливо готувались до цієї знакової події. Цікавим фактом є те, що цьогоріч вперше на таких змаганнях візьме участь подружжя гвардійців, які спробують довести, що вони є гідними носити звання найкращих.

Кваліфікаційні іспити триватимуть впродовж дня та складатимуться з наступних випробувань: 

І випробування – марш-кидок на 10-12 км в повній амуніції по пересічній місцевості з подоланням штучних та природних перешкод. Випробування складається з наступних вправ: подолання смуги перешкод, виконання нормативів з бойової підготовки (тактичної, вогневої, військово-медичної підготовки, вирішення логічних завдань, метання гранати на дальність, подолання психологічної перешкоди, виконання вправ силової підготовки, виконання вправи з автомата Калашникова на влучність).

ІІ випробування – стрільба з бойової зброї. Випробування складається з наступних вправ: виконання вправи з пістолета, виконання вправи з автомата.

ІІІ випробування – рукопашний бій.  Випробування складається з 2 раундів:

1-й раунд – виконання 5-ти прийомів рукопашного бою.

2-й раунд – поєдинок з володарем берету або інструктором.

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 14.09.2021 за телефоном: (096) 134-36-71 (Антон).

Автобус Національної гвардії України чекатиме  представників ЗМІ 15 вересня 2021 року  за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська 5.  Початок руху автобуса  в напрямку м. Вишгород  о 7.15.

Прес-служба НГУ