НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

31 серпня о 10:00 на площі Конституції біля Верховної Ради України вшанують пам’ять гвардійців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які загинули під час виконання службового завдання з охорони громадського порядку.

На заході будуть присутні: Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, командування й військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ та родини загиблих.

Разом з батьками учасники заходу вшанують пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументної дошки, яка розміщена на будівлі Верховної Ради.

Після заходу, присутні відправляться на Солом’янську площу, де покладуть квіти до Монументу загиблим правоохоронцям та меморіальних плит, де увіковічені імена загиблих гвардійців.

Довідково: 31 серпня 2015 року, під час несення служби з охорони громадського порядку біля будівлі Верховної Ради України, від вибуху гранати загинуло чотири гвардійця-строковика. На місці подій загинув 25-річний старший солдат строкової служби Ігор Дебрін. 1 вересня 2015 року від отриманих поранень в медичних закладах помер 21-річний солдат строкової служби Дмитро Сластніков та 20-річний солдат строкової служби Олександр Костина. 24 вересня попри всі спроби лікарів врятувати юне життя, у результаті отриманих серйозних поранень, не приходячи в свідомість, пішов з життя і 25-річний солдат строкової служби Богдан Дацюк.  

Акредитація журналістів проводиться 30.08.2021 до 18:00 за телефоном (096)-134-36-71 Антон.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ