НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На 11:00 14 грудня 2021 року заплановано передачу благодійної допомоги від Управління освіти Деснянського району представникам Національної гвардії України. Гвардійці забезпечать доставку в район проведення операції Об’єднаних сил та подальший розподіл серед навчальних закладів (дитячих будинків, інтернатів, шкіл, дошкільних закладів тощо) Луганської та Донецької областей. 

 

З 15 листопада по 3 грудня 2021 року у закладах освіти Деснянського району проходила акція «З надією в серці». Її мета – підтримати дітей у Луганській та Донецькій області напередодні Дня Святого Миколая та інших новорічних свят.

 

У межах акції учні, вчителі та батьки зібрали одяг, взуття, іграшки та інші речі, необхідні для дітей, які мешкають в районі проведення ООС. Наразі ці речі були розміщені в приміщенні Управління освіти.

 

Під час передачі та завантаження гуманітарного вантажу мають бути присутні Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, представники Управління освіти та навчальних закладів району, які брали участь у зборі речей, та представники Національної гвардії України.

 

Місце передачі: м. Київ, вул. Миколи Закревського, 15А.

 

Захід відкритий, але просимо всіх охочих представників ЗМІ підтвердити участь до 17:00 13 грудня за електронною формою. Під час заходу необхідно дотримуватися усіх вимог карантинних обмежень та додаткових обмежень, визначених КМДА.

 

Контактна особа від Національної гвардії України: начальник відділу цивільно-військового співробітництва полковник Голумбівський Віктор Миколайович (тел.: 066-009-19-14).

 

Пресслужба НГУ