НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 листопада 2021 року о 12-00 понад 50 військових аташе і представників Дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні відвідають Міжнародний центр підготовки підрозділів Нацгвардії (с. Старе).

Іноземних представників ознайомлять із основними функціями і завданнями Національної гвардії України, її досягненнями та роллю у секторі безпеки й оборони держави.

Також буде представлено сучасну військову техніку, новітні засоби зв’язку та зразки озброєння, якими комплектуються підрозділу НГУ, навчальні класи й  тренажери.

Крім того, на військовому стрільбищі Міжнародного центру підрозділи спеціального та оперативного призначення продемонструють практичну стрільбу зі стрілецької зброї, десантування бійців з вертольота, евакуацію поранених, роботу снайперських пар, прийоми тактичної медицини.

Акредитація представників ЗМІ для участі у заході проводиться до 18-00 години 6 листопада за телефоном 098-225-61-95 та за електронною формою.

Представникам ЗМІ обов’язково мати при собі посвідчення особи, міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест.

Для представників ЗМІ передбачено трансфер автобусом. Виїзд о 9-30 з вул. Костянтинівська, 5 (м. Київ).

Пресслужба НГУ