НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

27 травня у Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулось нагородження військових капеланів Національної гвардії України. У метрополії Православної церкви України Блажнніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній вручив медалі за жертовність і любов до України.

«Хочу подякувати кожному із вас за опіку над нашими воїнами. У цей непростий час протистояння російській агресії ви робите важливу справу – надихаєте захисників України. Тож цими відзнаками я хочу і вас надихнути на продовження плідної праці», – сказав Митрополит Епіфаній.

Загалом церковні нагороди отримали 15 священнослужителів з різних регіонів. На жаль, у зв’язку зі станом здоров’я, не всі капелани змогли отримати відзнаки особисто. Зазначимо, що дата вручення вже переносилась двічі у зв’язку з карантинними обмеженнями, а сам захід повинен був відбутися ще 26 березня до Дня Національної гвардії України. 

 «Вітаю усіх капеланів, що отримали нагороди. Це справді ті військові священники, які чесно і сумлінно виконують свій обов’язок в підрозділах Національної гвардії України. Ми відстежуємо їхню діяльність, спілкуємось з керівниками по роботі з особовим складом територіальних управлінь, тому точно можемо сказати, що ці відзнаки абсолютно заслужені», – сказав  заступник голови Синодального управління військового духовенства ПЦУ по роботі з Національною гвардією України протоієрей Іван Михайлишин.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ