НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час урочистостей з нагоди Дня створення Міжнародного центру Нацгвардії канадські офіцери на чолі з командиркою Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройні сили Канади в Україні (операції «UNIFIER») підполковник Мелані Лейк передали Центру нове медичне обладнання для навчання гвардійців. Ціна такого подарунка становить близько 4 500 000 гривень.

Це навчальні матеріали, які покращать підготовку на курсах бойових медиків, допомоги пораненим у бойових умовах, курсах колективної підготовки підрозділів. Серед обладнання є реалістичні манекени, муляжі різноманітних поранень, носилки та інші матеріали, які зроблять підготовку більш реалістичною.

«Ті курси, які ми проводили у Міжнародному центрі є максимально продуктивними та показують найшвидший результат. Медичні курси надають простір для відпрацювання максимально реалістичних сценаріїв бою та повне відпрацювання вмінь та навичок. Впевнена, що ті знання які гвардійці отримали на кусах з медицини сильно покращать рівень збереження життя у районі проведення Операції Об’єднаних Сил» – зазначила командирка операції «UNIFIER» підполковник Мелані Лейк.

Офіцери Головного командування НГУ та Міжнародного центру подякували особовому складу операції «UNIFIER» за плідну співпрацю та доброзичливість. Разом вони оглянули всі навчальні матеріали, надані для майбутніх навчань.

 Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру