НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, відбулась робоча зустріч командування Центру з делегатом по роботі з поліцією та органами безпеки Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Під час зустрічі були обговорені перспективи співпраці у сфері міжнародного гуманітарного права та міжнародних стандартів і правил правоохоронної діяльності у Міжнародному центрі, як навчальному підрозділі Національної гвардії України.

«Я вперше відвідав Міжнародний центр Національної гвардії України та радий особисто познайомитися з командуванням Центру, а також обговорити подальші плани взаємодії. Хочу відмітити що ми маємо спільне розуміння щодо подальшої співпраці», – сказав регіональний делегат по роботі з поліцією та органами безпеки Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Халіт Буланіклі. 

Співробітництво з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в Україні є край важливим для Національної гвардії, адже участь її підрозділів в зоні проведення ООС вимагає від гвардійців бути обізнаними щодо проведення роботи з громадянами України, які потерпають від дій агресора, по роз’ясненню їх прав і свобод та захисту їх інтересів.  

Під час візиту, також, гвардійці ознайомили іноземних партнерів із історією створення Міжнародного центру, та його досягненнями у підготовці підрозділів Національної гвардії України та інших силових структур України.

У ході переговорів були окреслені основні напрямки розширення співпраці між Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в Україні та Міжнародним центром НГУ, а також обговорені плани спільних проєктів на найближчий час.

Довідково: Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) є неупередженою, нейтральною та незалежною організацією, цілі й завдання якої мають виключно гуманітарний характер і полягають в тому, щоб захищати життя й гідність людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу. В Україні працюють понад 500 співробітників в офісах у Києві, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Донецьку, Луганську та Одесі.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ