НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Аташе з питань оборони Посольства Латвійської республіки в Україні Ерікс Нагліс та головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республіки відвідали військове містечко стрілецького батальйону 15-го Слов‘янського полку. Гості ознайомилися з умовами служби нацгвардійців та поспілкувалися з військовослужбовцями.

Пан Елмарс продемонстрував воякам мотиваційні відеоролики на загальну тему «Не здавайся». Пояснив бійцям, що шлях воїна, який вони зараз проходять – дуже важливий для всього світового суспільства й подякував їм за їхню боротьбу заради миру в країні.

«Труднощі допомагають пізнати себе. Ніколи не бійтесь і не здавайтеся. Завжди йдіть до перемоги. Чи то перемога в бою, чи то перемога над самим собою», – мотивуюче виступив головний капелан Національних ЗС Латвійської республіки Елмарс Плявінш.

Також капелан на основі свойого досвіду (понад 20-річної служби в армії, зокрема, і на території бойових дій у  Боснії і Косово), провів з гвардійцями активний діалог щодо психологічного стану і морально-бойового духу і показав практичні вправи, як впоратися зі стресовими ситуаціями та віднайти душевну рівновагу у складних ситуаціях.

Головна мета візиту латвійської делегації – передача гуманітарної допомоги для вразливих категорій населення Донецької та Луганської областей, яка відбудеться 19 травня.

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС,

відділ інформації і комунікації військової частини 3035