НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

13 січня 2022 року на базі Національної академії Служби безпеки України відбувся міжвідомчий семінар з актуальних проблем забезпечення якості освіти в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Захід, який проходив в очній та дистанційній формі, об’єднав близько 400 представників закладів вищої освіти, що входять до сфери управління Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Служби безпеки України тощо.

 

 

Спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти представники від вишів обговорили питання внутрішньої системи забезпечення якості у закладах вищої освіти, викликів та перспектив оцінювання якості вищої освіти в ЗВО з специфічними умовами навчання та сучасних підходів до формування освітніх програм в аспекті оцінювання якості освіти, а також особливостей реалізації освітніх програм у ЗВО з специфічними умовами навчання. Не залишені поза увагою учасників заходу були і питання змін до законодавства, які стосуються військової освіти.

 

 

Безпосередню участь у заході брали і представники Київського інституту Національної гвардії України: начальник інституту Володимир Клачко, перший заступник начальника інституту Максим Ктіторов, начальник факультету Олександр Кобзар, професор кафедри Олександр Комісаров. Близько десяти працівників інституту  брали участь у дистанційному форматі.

 

У своїй промові начальник інституту підкреслив необхідність вироблення ефективних підходів до формування освітніх програм щодо імплементації курсів професійної військової освіти з урахуванням досвіду країн-членів НАТО, а також наголосив на доцільності міжвідомчої співпраці в питаннях, які стосуються забезпечення якості освіти в ЗВО із специфічними умовами навчання.

 

Служба інформації та комунікації КІНГУ,

за матеріалама з офіційного сайту Національної академії СБУ