НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках робочого візиту до Маріуполя Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності за участі Консультативної місії ЄС завітали до 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України.

У складі делегації прибули перший заступник голови Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук та заступник голови Консультативної місії ЄС Фредрік Весслау.

Гостям було представлено однострій, обладнання, озброєння та техніку, які використовують Нацгвардійці під час виконання службово-бойових завдань, в тому числі й в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Презентацію провели заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Миколенко та командир Маріупольської бригади полковник Денис Шлега.

«Серед основних завдань Національної гвардії – охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Крім того до її функцій входить й  забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, протидія незаконним збройним формуванням та антитерористична діяльність. І сьогодні Нацгвардія спроможна виконувати покладені на неї завдання, адже має для цього все необхідне: відповідний рівень підготовки особового складу та сучасне обладнання, озброєння та техніку», – наголосив генерал-лейтенант Микола Миколенко.

Командир Маріупольської бригади полковник Денис Шлега ознайомив депутатів із структурою  підрозділу та його історією. Під час розповіді командир зазначив, що військова частина 3057 була першою з частин Донеччини, яка дала відсіч сепаратистам під час спроби захоплення восени 2014 року.

Кінологи частини продемонстрували народним депутатам елементи захисного курсу дресирування службових собак, а також розповіли про методику дресирування, особливості несення служби в районі проведення ООС, про утримання, годівлю та ветеринарне обслуговування тварин.

«Був дуже вражений від того, що я сьогодні побачив. Вважаю, що рівень професіоналізму військовослужбовців Національної гвардії і відповідність усім стандартам дуже високі», – наголосив заступник голови Консультативної місії ЄС Фредрік Весслау.

Наприкінці зустрічі командир бригади вручив гостям пам’ятні таблички на згадку про візит до військової частини 3057.