НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командирка Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операція «UNIFIER») в Україні підполковник Мелані Лейк та головний старшина майстер ворент-офіцер Донован Кроуфорд у форматі робочого візиту відвідали Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії, що в селі Старе на Київщині.

Метою візиту канадських колег був огляд ходу та місця проведення міжвідомчої підготовки підрозділів Бригади швидкого реагування НГУ та Державної прикордонної служби України за участі канадських інструкторів до українсько-американських навчань «Rapid Trident 2021».

Під час зустрічі командирка операції «UNIFIER» підполковник Мелані Лейк відмітила, що у підготовці за ініціативою Національної гвардії України беруть активну участь і представники сержантського складу підрозділів.

«Ця підготовка однозначно матиме успіх, адже відбувається за підтримки сержантського складу, а також українських та канадських інструкторів», – сказала вона.

У ході візиту командирка мала змогу поспілкуватись з бійцями Бригади швидкого реагування, зокрема й з головним сержантом батальйону, а також з військовослужбовцями Державної прикордонної служби.

«Головна ідея, яку я побачила тут – це інтеграція. Об’єднання українських і канадських військових, офіцерів і сержантів, а також об’єднання теоретичної підготовки і практичних навчань, які за відгуками є найбільш дієвими для підготовки та подобаються учасникам», – сказала у підсумку візиту підполковник Мелані Лейк.

У свою чергу головний старшина операції «UNIFIER» майстер ворент-офіцер Донован Кроуфорд зазначив, що одним із головних завдань цієї підготовки є підвищення рівня виживання українських військових під час участі у бойових діях.

«Ми намагаємося зараз зробити те, щоб військовослужбовці Національної гвардії та інших силових структур України виконували свої бойові завдання та залишалися живими», – сказав він.

Вже на наступному тижні для підрозділів розпочинається практичний етап підготовки до багатонаціональних навчань, що завершиться польовими маневрами.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ