НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Учора до поліції Києва надійшло повідомлення від перехожого. Він повідомив про те, що чоловік кинув пляшки із невідомою речовиною під двері адмінбудівель на вулиці Інститутській та на вулиці Пилипа Орлика. У результаті сталося загоряння дверей цих будівель. Відомо, що громадянин кинув пляшку із запальною сумішшю до дверей уповноваженого Верховної Ради України з  прав людини та намагався підпалити вхідні двері Верховного касаційного суду.

Під час втечі з місця злочину на моноциклі, правопорушник не впорався з керуванням та був затриманий військовослужбовцями 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО Національної гвардії, які в той час несли службу в урядовому кварталі міста.

При ньому було виявлено предмет, ззовні схожий на пістолет та саморобний пристрій, під’єднаний до резервуара з горючою сумішшю.

Даного громадянина було затримано та передано слідчо-оперативній групі управління поліції в Печерському районі для подальшого з’ясування всіх обставин скоєння правопорушення та мотивів, які спонукали чоловіка піти на такі дії.

Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі за частиною 2 статті 194 ККУ «Умисне знищення або пошкодження майна».

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030