НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Служба безпеки України разом підрозділами Нацполіції, Нацгвардії, Збройних сил, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування проводить та планує масштабні багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей України.

 

Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам, бойове злагодження підрозділів та досягнення взаємосумісності органів управління силових структур.

За легендою, гвардійці та інші військові структури здійснюють ведення стабілізаційних дій у визначеній зоні відповідальності. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави, виявленню підозрілих осіб чи предметів, транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів. Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

 

У ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи.

 

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

 

Михайло Кондира

за матеріалами СБУ