НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні гвардійці, працівники поліції, рятувальники ДСНС, поліція діалогу та спецпризначенці вишикувались біля будинку профспілок аби перевірити готовність всіх сил та засобів до забезпечення завдань за призначенням під час масових заходів у святкові та пам’ятні дні 1 – 2 травня.

Розвід провів начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області генерал поліції третього рангу Олег Бех разом із заступником командувача НГУ (зі служби) генерал-лейтенантом Миколою Миколенко та начальником Південного Одеського територіального управління генерал-майором Олегом Підлубним.

«Головне завдання – це збереження спокою та безпеки мешканців і гостей міста. Очікую від вас максимально швидкої реакції на щонайменші провокації чи непорозуміння серед людей. Дії ваші повинні бути злагодженими та професійними, направленими на припинення протиправних проявів та врегулювання конфліктних ситуацій», – націлив особовий склад під час свого виступу генерал поліції третього рангу Олег Бех.

Окрім одеських гвардійців, до служби також залучені бійці НГУ, які прибули з інших регіонів для надання допомоги під час проведення масових заходів. Генерал-лейтенант Микола Миколенко перевірив готовність підрозділів нацгвардії до виконання службових обов’язків.

Група інформації і комунікації Південного ОТО