НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Найважливіше при виконанні службово-бойових завдань – це бути впевненим у своєму підрозділі. На базі навчального полігону військової частини 3012 НГУ спецпідрозділ ТОР у складі патрульної поліції відпрацював заняття, призначені для командного згуртування.

Офіцер-психолог частини старший лейтенант Віталій Тарасенко розповів спецпризначенцям яким чином треба виконувати вправи та на що слід звертати увагу.

«Як відомо, ефективність та якість діяльності будь-якого підрозділу визначається не стільки зусиллями окремих військовослужбовців, скільки результативністю роботи всього підрозділу», – зазначив пан Віталій.

Психологічний тренінг по тімбілдінгу в Україні застосовується як важливий елемент побудови міцного колективу. Тому наші психологи передають цей досвід колегам-правоохоронцям.

«Тімбілдінг в буквальному сенсі означає «побудова команди», а командне «будівництво» спрямоване на створення міцного колективізму серед бійців, які спільно несуть службу та відповідальність за результати своєї діяльності», – розповідає офіцер-психолог.

Ці практичні вправи допомагають краще пізнати один одного, довіритись та встановити між усіма налагоджену комунікацію. А найголовніше – отримати емоційне задоволення від роботи у команді. 

Спецпризначенці були задоволені організацією заняття та надалі будуть передавати цей досвід своїм колегам.   

 

 

Діана Крайнова