НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Повідомити про факт корупції

ШАНОВНИЙ ГРОМАДЯНИНЕ!

 

На цій сторінці Ви можете залишити інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення  Закону України «Про запобігання корупції» військовослужбовцями і працівниками Національної гвардії України, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.

 

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

 

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

 

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

 

Звертаємо увагу, що надана Вами інформація є конфіденційною та розголошенню не підлягає!

    Інформація про особу заявника:
    Інформація про особу, яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції»
    Інформація про факти корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції»