НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, після тривалого перебування в районі проведення Операції об’єднаних сил, бійці 27 Печерської бригади повернулись на рідний плац.

Нарешті військовослужбовці повернулись додому. З радістю гвардійці переступили поріг рідної частини, де на них із нетерпінням чекали командування та бойові побратими.

«Ви проявили свої найкращі військові навички та людські якості. З честю виконали всі поставлені на вас службово-бойові завдання. Дякую за службу та за те що повернулись без втрат!», – привітав гвардійців т.в.о. командира частини 3066 полковник Дмитро Цимбал.

Крім того, гвардійців привітав заступник начальника Північного Київського територіального управління полковник Роман Леонович: «Дякую вам за стійкість та мужність, всім тим хто зі зброєю в руках, гідно захищав Україну!»

На урочистому шикуванні кращі бійці були нагороджені грамотами та подяками за самовідданість, сміливість та вірність військовій присязі.

Військовий капелан протоієрей Андрій Костур прочитав молитву та освятив воїнів. За традицією, на завершення заходу бійці вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну.

Ми щиро дякуємо нашим героям за мужність, сміливість та самовіддане виконання військового обов’язку. Вони є справжніми захисниками України. Слава Україні!

Група інформації та комунікації військової частини 3066