НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Луганщину з першим візитом прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява.

Зустріч з представниками Національної гвардії України, Збройних Сил та головою Луганської обласної державної адміністрації відбулася у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації.

«Військовий та політико-дипломатичний шляхи відновлення територіальної цілісності – це необхідні протидії зовнішній агресії. Остаточна перемога України можлива лише за допомоги зростання економічного добробуту громадян. На сьогодні Латвійська Республіка також продовжує програму з реабілітації поранених захисників України і за програмою обміну готова прийняти до себе молодь регіону», – зазначив Ілгварс Клява.

Під час зустрічі були обговорені подальші напрямки співпраці, зокрема у військовій галузі, а також медичному і освітньому секторі. Провідний експерт з міжнародних військово-релігійних питань Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Елмарс Плявінш також повідомив, що громади у його країні виступили з ініціативою наступного року прийняти дітлахів з прифронтових населених пунктів на літніх канікулах.

Вже сьогодні делегації Посольства Латвійської Республіки в Україні та Національних Збройних Сил Латвійської Республіки прибудуть до підрозділів Національної гвардії України в Донецькій та Луганській областях, у район проведення ООС. У рамках візиту іноземні партнери та представники Національної гвардії передадуть 10-тонний гуманітарний вантаж для цивільного населення Донеччини.

Зауважимо, що співпраця по реалізації спільних гуманітарних проєктів між Національною гвардією України та Національними Збройними Силами Латвійської Республіки триває з 2016-го року, того ж року Україна отримала перший гуманітарний вантаж від партнерів, який направили у район проведення АТО (ООС).

Пресслужба Національної гвардії України в ООС