НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У інформаційно-просвітницькому хабі військової частини відкрито виставку «Портрети з шафи». Її авторка Ірина Бондаренко створює портрети всесвітньо відомих людей з тканини футболок, простирадл та навіть шкарпеток.

«Працювати над портретами почала з того моменту, як на мене впала давно забута сукня з шафи. В звичайній тканині побачила знайоме обличчя і зробила свій перший портрет – Фріди Кало, потім Джона Ленона, потім Ейнштейна, Моцарта, Баха, – згадує Ірина Бондаренко. – Процес створення не складний, але потребує творчого підходу. На один портрет іноді може знадобитися десять хвилин, а на деякі не вистачає навіть двох-трьох годин. Після того як портрет готовий, я його фотографую, друкую та поповнюю колекцію своїх робіт».

Крім побаченої унікальної виставки, гвардійці спробували опанувати оригінальну техніку створення портретів. Авторка провела майстер-клас та розповіла про свої неординарні роботи.

«Не думав, що із таких простих речей виходить мистецтво. Для творчості талановитих людей немає меж. Головне, не боятися своєї фантазії, а треба лише уважніше дивитися навколо себе. Я обов’язково спробую, можливо в майбутньому і моя творчість вразить весь світ», – поділився враженнями солдат Артем Кушнаренко.

Нагадаємо, що у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю у галузі культури, мистецтва та туризму між діячами культури та мистецтва, волонтерами, представниками влади регіону і командуванням Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України такі заходи у військовій частині проводяться не вперше.

 Юлія Антоненко