НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Важкопораненого в районі проведення операції Об’єднаних сил захисника України доставили з Дніпра до Києва силами військової авіації Нацгвардії.

Військовослужбовець постраждав унаслідок ворожого обстрілу поблизу Мар’їнки на Донеччині. Пораненому надали першу допомогу військові медики, потім його терміново евакуювали до Дніпра. Від наслідків осколкових  поранень гвардійця рятували найкращі фахівці Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова.

Найкращі спеціалісти Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні надали Ярославу висококваліфіковану медичну допомогу та завдяки своїй професійності виконавши надскладну операцію на оці врятували військовослужбовцю зір. Після стабілізації стану здоров’я гелікоптером Національної гвардії військовослужбовця евакуювали в Київ для подальшого лікування у військовому госпіталі МВС. Медичний супровід на борту забезпечив лікар-анестезіолог військово-медичного клінічного центру Східного регіону.

 

Військовослужбовці Національної гвардії України мають бути впевнені, що незалежно від місця проходження служби вони завжди зможуть оперативно отримати необхідну медичну допомогу. Керівництво НГУ висловлює подяку усім залученим медичним працівникам.

Пресслужба НГУ