НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні фінішну пряму перетнули військовослужбовці, що навчалися на програмою підготовки «Сапер. Рівень 1». За час навчання гвардійці опанували ази інженерно – саперної справи, а також опанували базові знання та практичні навички із таких дисциплін як: вибухова справа, засоби розвідки та розмінування, організація розмінування місцевості та вибухонебезпечні предмети.

Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі іноземних колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів Національної гвардії України, які надавали всебічну допомогу та підтримку пі час проведення занять.

 

«На навчанні я отримав великий багаж знань та практичних навичок, який буду використовувати у своїй подальшій службовій діяльності. Дякую командуванню та інструкторсько – викладацькому складу за терпимість та отриманий досвід», – поділився старшина Дмитро Монах.

 

«Інженерне братство – це наша сила, адже на них покладена велика відповідальність у такий непростий час для нашої країни. Вони, ризикуючи власним життям, забезпечують розмінування і знешкодження вибухових предметів та укріплення мереж. Бажаю вам не зупиняти на досягнутому та продовжувати працювати над собою, підкорюючи нові вершини», – зауважив начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

 

До привітань також долучилися наші колеги із операції UNIFIER.

 

«Я стою сьогодні перед вами та пишаюсь тим, що маю нагоду бути присутнім на сьогоднішньому заході та бачити вас у якості випускників курсу «Сапер. Рівень 1». Весь цей час ви проводили довгі дні на заняттях отримуючи теоретичні знання та практичні навички, а також складали тести. Звісно це не легко. Ви здобули основні (базові) навички, якими повинен володіти сапер, щоб зберегти життя не лише собі, але й своїм друзям по зброї.  Гордіться тим, чого ви досягнули і пам’ятайте, що сапер це та людина, яка завжди йде попереду», – зауважив командир групи підготовки НГУ операції UNIFIER майор Ендрю Гарпер.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ